Provozujeme kamenný obchod a servis v Kyjově (Kollárova 277, naproti Mariny, 100m od autobusového nádraží, 150m z náměstí).

V naší nabídce naleznete obvyklé zboží ze sortimentu výpočetní techniky (počítače, notebooky, tablety, tiskárny, wifi routery, myši, klávesnice, komponenty, flashdisky, paměťové karty, externí disky, baterie do notebooků, záložní zdroje, nejrůznější kabeláž), video hry (PC, XBOX360/XBOXone, PS3/PS4) a software (operační systémy Windows, kancelářské aplikace Office, antivirové a bezpečnostní řešení ESET, zálohovací software Macrium Reflect). Vybírat zboží můžete přímo na našich eshopech, ale jsme schopni dodat i naprostou většinu zboží z nabídky konkurence.
Jsme autorizovaných prodejním a servisním partnerem značkových počítačů HAL3000.

Díky vlastnímu vybavenému servisnímu zázemí dodáváme zboží včetně nadstandardních servisních služeb včetně vzdáleného servisu (instalace nových zařízení, přesun dat ze starších zařízení do nových, instalace a konfigurace přímo u vás ve firmě či doma).

Neváhejte nás kontaktovat s vašim požadavkem (ať už na zboží které není na eshopu či lepší cenu), využít můžete i rychlého chatu v pravém dolním rohu našich stránek.

Další naší specializací je spotřební materiál pro tiskárny. Disponujeme širokou zásobou originálního i alternativního spotřebního materiálu (inkoustové cartridge, tonerové cartridge, CD/DVD média, kancelářské papíry, fotopapíry apod.) za velmi výhodné ceny, pro stálé zákazníky držíme skladem i méně obvyklé tonery a cartridge.

Veškeré námi nabízené zboží rozvážíme odběratelům (firmám i domácnostem) naším vlastním pravidelným rozvozem, využijte této pohodlné možnosti!

 AKČNÍ NABÍDKA
Jsme partnery několika prodejních sítí, díky tomu vám můžeme nabídnout spoustu zajímavého zboží za speciální ceny.
Aktuální letáky můžete prohlížet zde:

 

NAŠE ESHOPY, PARTNERSKÉ SÍTĚ A PRODUKTY V DISTRIBUCI PRO ČR/SK

Náš eshop se základní nabídkou zboží: eshop.nexx.cz

Náš specializovaný eshop se spotřebním materiálem: ProTiskarny.cz

Náš web pro službu Vzdáleného servisu: Vzdaleny-servis.cz

Značkové počítače HAL3000

Nabídka kvalitního zálohovacího software Macrium Reflect: Macrium Reflect na eshopu

Jedno z nejlepších antivirových a bezpečnostních řešení ESET (v případě objednávky nás kontaktujte): ESET

Síť ENTERPRICE

Síť PREMIO

Síť KLIKMAN

Síť pro hráče (PC/konzole + příslušenství, hry včetně předobjednávek) X-PLAY