SERVIS VÝPOČETNÍ TECHNIKY A SPRÁVA IT
Pro domácnostiPro firmy a živnostníky

 

 

Pro domácnosti

Mimo prodeje nabízíme záruční a pozáruční servis a opravy výpočetní techniky ve vlastním vybaveném servisním zázemí, u vás doma a přes vzdálené připojení (naše služba www.vzdaleny-servis.cz s celorepublikovou působností). Pomůžeme vám také se zapojením a instalací nově pořízené výpočetní techniky a ani nemusí být koupená u nás. Stejně tak lze vyřídit záruční opravu některých zařízení zakoupených u konkurence.

Záruční servis
Jsme autorizovaným servisním místem pro počítače HAL3000, zajišťujeme záruční opravy pro počítače koupené u nás i jiných prodejců. Dále zajišťujeme záruční servis počítačů Premio a LYNX. Ve spolupráci s našimi servisními partnery jsme schopni vyřešit záruční servis produktů některých dalších výrobců.

Servis v naší provozovně
Provádíme veškeré softwarové a hardwarové opravy, nastavení a upgrade. Po provedení diagnostiky vám navrhneme další postup s cenovou nabídkou, po odsouhlasení realizujeme dohodnutou činnost. Výhodou servisu v provozovně je nižší cena, nevýhodou nutnost dopravy do servisu (lze se dohodnout na zajištění dopravy).

  • Stolní počítače a notebooky
    Instalace, oprava a údržba operačního systému, aplikací, odvirování, zrychlení běhu, přesun dat na nový počítač, záloha dat, instalace a nastavení aplikací (včetně účetních a informačních systémů), flash BIOSu, vyčištění od prachu, přepastování procesoru, opravy/výměny pantů, displejů, konektorů, ventilátorů a klávesnic, opravy základních desek (výměna čipů).
  • Tablety a mobilní telefony
    Instalace, oprava a údržba operačního systému, aktualizace firmware a operačního systému, přesun dat a kontaktů do nového telefonu, propojení s dalším zařízením, opravy konektorů a displejů.
  • Tiskárny, monitory a další periferie
    Opravy inkoustových a laserových tiskáren, oprava základních desek a konektorů, instalace tiskáren (USB, bezdrátových).

Servis u vás doma
Některé servisní zásahy a nastavení lze provést i u vás doma, výhodou je pohodlí a rychlost, nevýhodou vyšší cena oproti vyřízení v našem servisu (je placená doprava technika, věnuje se pouze vám i když čeká na dokopírování dat, restart atd.). Možnost servisu/opravy u vás doma vám sdělíme po telefonické či osobní konzultaci (ne všechny servisní úkony je možno provést mimo vybavené servisní zázemí). Pokud to situace vyloženě nevyžaduje (např. nutnost nakonfigurovat síťové prvky pro připojení k internetu) a jedná se o servis softwarového charakteru, doporučujeme využít naší služby vzdáleného servisu.

Vzdálený servis
Zlobí vás počítač? Je zavirovaný? Smazali jste si soubory? Nevíte si rady s instalací nebo nastavením? Prostě se děje něco, s čím si nevíte rady? Přesně pro tyto situace je zde naše služba vzdáleného servisu, rádi vám pomůžeme, připojíme se k vašemu počítači vzdáleně a opravíme či nastavíme co budete potřebovat. Stačí nás jen prozvonit, zavoláme vám zpátky. Bližší informace naleznete zde: www.vzdaleny-servis.cz

Zapojení/Instalace nového zařízení u vás doma
Pořídili jste si nový počítač, tiskárnu, tablet, televizi a neumíte si to vše nainstalovat, zapojit nebo nastavit? Zvládneme to za vás a zařízení ani nemusí být pořízené u nás, když bude od nás, bude to levnější.

Vyřízení reklamace
Nechce se vám řešit reklamaci zařízení (počítač, notebook, tablet, tiskárna) pořízené někde na internetu, či si nejste jisti oprávněností závady k reklamaci a nechcete riskovat náklady za neoprávněnou reklamaci? Posoudíme stav a příčinu závady a případnou reklamaci vyřídíme za vás.

 

 

 

Pro firmy a živnostníky

Správa firemní IT.