XtendLan FOSS-61-24
Trubička, pro ochranu optického svaru, zatavovací, 61mm, 2,4/1,2mm, vyztužení drátem 1mm
Skladem K odeslání
Kód: NETXTE1892 PN: FOSS-61-24 Záruka: 26 měs.
www.100mega.cz
XtendLan FOSS-61-24 Samosmršťovací teplem, délka 61mm, určená k ochraně svarku po svaření. Vyztužená ocelovým drátem, zamezuje ohybu. Vnitřní průměr před zatavením 1,2mm. Kruhový. Vnější rozměr po zatavení 2,4mm. Teplota... více
Poslat známému
XtendLan FOSS-61-24
Samosmršťovací teplem, délka 61mm, určená k ochraně svarku po svaření. Vyztužená ocelovým drátem, zamezuje ohybu. Vnitřní průměr před zatavením 1,2mm. Kruhový. Vnější rozměr po zatavení 2,4mm. Teplota pro zatavení je nejméně 110° C.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Délka: 61 mm
Vnější průměr po zatavení: 2,4 mm
Vnitřní průměr před zatavením: 1,2 mm