IR světlo XtendLan IRLOUT850CH-15-12
IR světlo, 850nm, 70m, venkovní, 12V DC, úhel 15 st, 8W
Po objednání za 2 týdny
Kód: NETXTE2120 PN: IRLOUT850CH-15-12 Záruka: 26 měs.
www.100mega.cz
XtendLan IRLOUT850CH-15-12 Infračervené světlo, venkovní, vodotěsné IP65, hliníková skříňka elegantního vzhledu, napájení 12V DC, dosah 70m, úhel 15 st., 8W. V zadní části zařízení se nachází fotorezistor, ve dne tedy... více
Poslat známému
XtendLan IRLOUT850CH-15-12
Infračervené světlo, venkovní, vodotěsné IP65, hliníková skříňka elegantního vzhledu, napájení 12V DC, dosah 70m, úhel 15 st., 8W. V zadní části zařízení se nachází fotorezistor, ve dne tedy přísvit nesvítí.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Napájení: 12V DC, příkon 8W
Uchycení: držák stěnový/stropní
Složení: 3ks 2W LED diod
Světelný výkon: 1380 mW
Vlnová délka: 850 nm
Úhel záření: 15°
Šířka pásma: 25 nm
Provozní teplota: -40 °C až +50 °C
Materiál: čelní panel skleněné nárazuvzdorné sklo, skříň hliník
Krytí: IP65
Chlazení: pasivní
Rozměr: 95 x 76 x 75 mm
Rozměr montážních otvorů: 24 x 8 mm
Hmotnost: 0,34 kg
Barva: šedá
Rozměrové schéma
Technické detaily
Napájení světla :  12V DC