IR světlo XtendLan IRLOUT940L20H-90-12
IR světlo, 940nm, 30-45m, venkovní, 12V DC, úhel 90 st, 46W, IP66
Po objednání za měsíc
Kód: NETXTE2263 PN: IRLOUT940L20H-90-12 Záruka: 26 měs.
www.100mega.cz
XtendLan IRLOUT940L20H-90-12 Infračervené světlo, venkovní, vodotěsné IP66, hliníková skříňka, napájení 12 V DC, dosah 30 - 45 m, úhel 60 st, příkon 46 W. Vysoce svítivé LED. Čelní difuser. Fanless. Hliníkový kryt s... více
Poslat známému
XtendLan IRLOUT940L20H-90-12
Infračervené světlo, venkovní, vodotěsné IP66, hliníková skříňka, napájení 12 V DC, dosah 30 - 45 m, úhel 60 st, příkon 46 W.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Napájení: 12 V DC, příkon 46 W
Uchycení: držák stěnový / stropní
Složení: 20 x 2 W LED diody
Světelný výkon: 88 - 106 W/sr
Vlnová délka: 940 nm
Úhel záření: 90°
Šířka pásma: 25 nm
Provozní teplota: -40 °C až +55 °C
Materiál: čelní panel skleněné nárazuvzdorné sklo, skříň hliník
Krytí: IP66
Chlazení: pasivní
Rozměr: 215 x 210 x 125 mm
Hmotnost: 3,3 kg
Barva: slonová kost
Technické detaily
Napájení světla :  12V DC