IR světlo XtendLan IRL85R1H-15-12
IR světlo, 850nm, do 40m, venkovní, 12V, 15 st., příkon 3,6W
Skladem K odeslání
Kód: NETXTE3115 PN: IRL85R1H-15-12 Záruka: 26 měs.
www.100mega.cz
XtendLan IRL85R1H-15-12 Infračervené světlo, venkovní, vodotěsné IP65, napájení 12 V DC, dosah 40 m, úhel 15 stupňů, příkon 3,6 W. Vysoce svítivá IR LED dioda 2 W. V zadní části zařízení se nachází fotorezistor, ve dne tedy... více
Poslat známému
XtendLan IRL85R1H-15-12
Infračervené světlo, venkovní, vodotěsné IP65, napájení 12 V DC, dosah 40 m, úhel 15 stupňů, příkon 3,6 W. Vysoce svítivá IR LED dioda 2 W. V zadní části zařízení se nachází fotorezistor, ve dne tedy přísvit nesvítí.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Napájení: 12 V DC, odběr 300 mA / 3,6 W
Napájecí rozsah: 3,5 - 14 V
Napájeci konektor: 5,5 / 2,1 mm
Složení: IR LED dioda v infračerveném pásmu o výkonu 2 W
Světelný výkon: 27 - 35 W/sr
Vlnová délka: 850 nm
Úhel záření: 15°
Provozní teplota: -25 °C až +50 °C
Rozměr: 94 x 82 x 43 mm
Hmotnost: 170 g
Technické detaily
Napájení světla :  12V DC