IR světlo XtendLan IRLOUT850CH-60-12
IR světlo, 850nm, 20m, venkovní, 12V DC, úhel 60 st, 8W
Skladem K odeslání
Kód: NETXTE4002 PN: IRLOUT850CH-60-12 Záruka: 26 měs.
www.100mega.cz
XtendLan IRLOUT850CH-60-12 Infračervené světlo, venkovní, vodotěsné IP65, hliníková skříňka elegantního vzhledu, napájení 12 V DC, dosah 15 - 25 m, úhel 60 st., 8 W. V zadní části zařízení se nachází fotorezistor, ve dne... více
Poslat známému
XtendLan IRLOUT850CH-60-12
Infračervené světlo, venkovní, vodotěsné IP65, hliníková skříňka elegantního vzhledu, napájení 12 V DC, dosah 15 - 25 m, úhel 60 st., 8 W. V zadní části zařízení se nachází fotorezistor, ve dne tedy přísvit nesvítí.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Napájení: 12 V DC, příkon 8 W
Uchycení: držák stěnový / stropní
Složení: 3 x 2 W LED diody
Světelný výkon: 1380 mW
Vlnová délka: 850 nm
Úhel záření: 60°
Šířka pásma: 25 nm
Provozní teplota: -40 °C až +50 °C
Materiál: čelní panel skleněné nárazuvzdorné sklo, skříň hliník
Krytí: IP65
Chlazení: pasivní
Rozměr: 95 x 76 x 75 mm
Rozměr montážních otvorů: 24 x 8 mm
Hmotnost: 340 g
Barva: šedá
Rozměrové schéma
Technické detaily
Napájení světla :  12V DC