PATONA Nabíječka Foto Nikon EN-EL12, NP-FM500H (Slim)
Nabíječka, pro fotoaparáty, kompatibilní s Nikon EN-EL12, NP-FM500H, USB-C
Skladem K odeslání
Výrobce: PATONA
 (PATONA International S.L.U.)
Avda Jaime III 3 4 2 , E-07012 Palma de Mallorca, Španělsko
info@patona.de
www.patona.de
Poslat známému
PATONA Foto Nikon EN-EL12, NP-FM500H
Součástí balení je kabel USB-C na USB.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Rozměry: 52 × 40 × 18 mm
Vstupní napětí: DC 5 V / 1,0 A
Výstupní napětí: DC 8,4 V / 500 mA
Kompatibilní s bateriemi: Nikon ENEL12, EN-EL12, NPFM500H, NP-FM500H
Značka
Upřesnění typu :  Nabíječka
Výrobce :  PATONA
Napájení
Napájecí napětí (V) :  8,4
Baterie
Formát baterie :  pro fotoaparát
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá - žlutá
Rozměry :  52 × 40 × 18 mm