Měnič napětí Eurocase PI-150-CARPLUG
Měnič napětí, AC/DC, 12V, 230V, 150W, 1x univerzální zásuvka, 2x USB
Po objednání za 2 týdny
Kód: NAPE1050 PN: PI-150-CARPLUG Záruka: 24 měs.
Výrobce: EUROCASE
 (PARTIS, a.s.)
Suchovršice 110, 542 32 Úpice, Česká republika
info@partis.cz
www.partis.cz
Eurocase měnič napětí 12 V/230 V 150 W Měnič napětí do auta s výkonem 150 W a univerzální elektrickou zásuvkou. Vstupní napětí je 12 V DC a výstupní napětí 230 V AC. Vybaven je také dvěma USB porty s výstupním napětím 5 V... více
Poslat známému
Eurocase měnič napětí 12 V/230 V 150 W
Měnič napětí do auta s výkonem 150 W a univerzální elektrickou zásuvkou. Vstupní napětí je 12 V DC a výstupní napětí 230 V AC. Vybaven je také dvěma USB porty s výstupním napětím 5 V DC.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Vstupní napětí: 12 V (autozástrčka)
Jmenovitý výkon: 150 W
Výstupní napětí: 230 V AC
Rozměry: 82 x 64 x 38 mm
Hmotnost: 300 g
Značka
Upřesnění typu :  Měnič napětí
Výrobce :  EUROCASE
Napájení
Max. výkon zdroje (W) :  150
Napájecí napětí (V) :  12
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Délka kabelu (m) :  0,4
Hmotnost (g) :  300
Rozměry :  82 × 64 × 38 mm