ZALMAN GigaMax ZM650-GVII 650W
Zdroj, ATX, 650W, aktivní PFC, 120mm ventilátor, 80PLUS Bronze
Skladem K odeslání
Kód: ZDRZAL0009 PN: ZM650-GVII Záruka: 60 měs.
www.100mega.cz
ZALMAN GigaMax ZM650-GVII 650 W – zdroj pro pracovní nebo multimediální PC Napájecí zdroj ZALMAN GigaMax... více
Poslat známému
ZALMAN GigaMax ZM650-GVII 650 W – zdroj pro pracovní nebo multimediální PC
Napájecí zdroj ZALMAN GigaMax ZM650-GVII 650 W, který se postará o spolehlivý chod vaší PC sestavy. Je navržen jak pro stabilitu, tak pro dostatečnou energetickou rezervu. Tento model disponuje výkonem 650 W, díky čemuž je vhodný pro středně výkonné a výkonnější desktopy s dedikovanou grafickou kartou a vícejádrovým procesorem.
napájecí zdroj ZALMAN GigaMax ZM650-GVII 650 W
Uplatní se v multimediálních centrech, herních sestavách střední třídy a pracovních sestavách zaměřených na náročnější úlohy, jako je střih videa, editace, tvorba multimediálního obsahu, multitasking apod. Navíc díky energetické rezervě je ideální i pro pozdější upgrade a stabilní napájení i pod vyšší a dlouhotrvající zátěží. Zabudovaný 120mm ventilátor zajistí tichý chod i efektivní odvod tepla. Certifikace 80PLUS Bronze zajišťuje vysokou účinnost zdroje dosahující až 89 %.
certifikaci 80PLUS Bronze
Napájecí zdroj o výkonu 650 W je osazen tichým a přitom výkonným 120 mm ventilátorem. Účinnost zdroje je až 89 %, splňuje certifikaci 80PLUS Bronze.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 650 W
Velikost ventilátoru: 120 mm
Certifikace: 80PLUS Bronze
Napájecí konektory: 1 x ATX 20+4pin, 1 x EPS 4+4pin, 2 x PCIe 6+2-pin, 5 x SATA, 3 x molex, 1 x floppy
Rozměry: 150 x 140 x 86 mm
Napájení
Konektor ATX 24pin (počet) :  1
Konektor EPS 8pin (počet) :  1
Konektor Molex - HDD (počet) :  3
Konektor PCI Express 6+2pin (počet) :  2
Konektor SATA (počet) :  5
Max. výkon zdroje (W) :  650
Barva :  černá
Hmotnost (kg) :  2.01
Rozměry :  150 × 140 × 86 mm