CHIEFTEC CS-12B-300 300W
Skříň, Mini Tower, zdroj 300W, mATX, 2x USB 3.0, 2x USB 2.0, 2x 3,5mm jack, černá
Skladem K odeslání
Kód: CASCHI00071 PN: CS-12B-300 Záruka: 24 měs.
Výrobce: CHIEFTEC
 (Arena Electronic GmbH)
Koppersstr. 18, 40549 Düsseldorf, Německo
info@chieftec.eu
www.chieftec.eu
CHIEFTEC CS-12B-300 Skříň formátu Mini Tower nabízí jednu 2,5" pozici pro SSD disk a jednu 3,5" pozici pro pevný disk. Disponuje také dvěma externími pozicemi, jedna je formátu 5,25" a druhá formátu 3,5". Na předním panelu... více
Poslat známému
CHIEFTEC CS-12B-300
Skříň formátu Mini Tower nabízí jednu 2,5" pozici pro SSD disk a jednu 3,5" pozici pro pevný disk. Disponuje také dvěma externími pozicemi, jedna je formátu 5,25" a druhá formátu 3,5". Na předním panelu se nachází dva USB 3.0 porty, dva USB 2.0 porty, sluchátkový výstup a audio vstup pro mikrofon. Ve skříni je dostatek prostoru pro chladič CPU do výšky až 85 mm a grafickou kartu o délce až 195 mm. Skříň je dodávána s 300 W zdrojem GPF-300P.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Provedení skříně: Mini Tower
Externí pozice: 1 x 5,25", 1 x 3,5"
Interní pozice: 1 x 3,5", 1 x 2,5"
Kompatibilita základní desky: mATX
Zdroj: 300 W
Rozměry: 356 x 338 x 102 mm
Barva: černá
Značka
Upřesnění typu :  Desktop
Výrobce :  CHIEFTEC
Chlazení
Počet pozic pro ventilátory :  1
Podporovaná velikost radiátoru nahoře/dole :  nepodporuje
Podporovaná velikost radiátoru zepředu/zezadu :  nepodporuje
Vstupy a výstupy
Analogový vstup/výstup zvuku (počet) :  1
Sluchátkový výstup (počet) :  1
USB 2.0 (počet) :  2
USB 3.0 (počet) :  2
Čtečka karet
Čtečka paměťových karet :  ne
Sloty
2,5" interní pozice :  1
3,5" externí pozice :  1
3,5" interní pozice :  1
5,25" externí pozice :  1
Skříň
Provedení PC skříně :  Mini tower
Průhledná bočnice :  ne
Napájení
Podporovaný formát zdroje :  TFX
Pozice zdroje :  nahoře
Zdroj :  ano
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Formát základní desky :  mATX
Hmotnost (kg) :  4.75
Rozměry :  356 × 338 × 102 mm