Nedis MPWD50CBK
Mikrofon, drátový, pro karaoke, 6,35mm jack, 5m odnímatelný kabel, kovový, s pouzdrem, černo-šedý
Skladem K odeslání
Kód: PERNED1063 PN: MPWD50CBK Záruka: 24 měs.
Výrobce: NEDIS
 (NEDIS BV)
Reitscheweg 1-7, 5232 BX ´s-Hertogenbosch, Nizozemsko
info@nedis.nl
www.nedis.com
Poslat známému
Mikrofon Nedis MPWD50CBK – a zábava může začít
Nedis MPWD50CBK
Všestranný mikrofon s kardioidní charakteristikou, odolným kovovým tělem a vynikajícími zvukovými vlastnostmi je ideální pro karaoke. Je vybaven vypínačem a 5 m dlouhým odpojitelným kabelem s konektorem 6,35 mm jack. Součástí balení je přepravní pouzdro pro bezpečné přenášení.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Rozhraní: 6,35 mm jack
Délka kabelu: 5 m
Frekvenční rozsah: 50 Hz - 14 kHz
Citlivost mikrofonu: -72 dB
Impedance: 600 Ohm