PLANET POE-176-95
PoE injektor, Ultra PoE++ 802.3bt do 95W, 802.3af/at/bt, 1G/2.5G/5G/10Gbps, DC52–56V
Po objednání za 2 týdny
Kód: NETPLA2406 PN: POE-176-95 Záruka: 38 měs.
Výrobce: PLANET Technology
 (Planet Technology)
11F, No. 96, Minquan Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231, Taiwan (R.O.C.)
sales@planet.com.tw
www.planet.com.tw
PLANET POE-176-95 Jednoportový 10gigabitový Ultra PoE++ (802.3bt) injektor pro napájení po Ethernetovém kabelu dle IEEE 802.3bt do příkonu až 95 W. Je osazen dvěma RJ-45 porty 10/100/1G/2.5G/5G/10G Base-T pro zpracování... více
Poslat známému
PLANET POE-176-95
Jednoportový 10gigabitový Ultra PoE++ (802.3bt) injektor pro napájení po Ethernetovém kabelu dle IEEE 802.3bt do příkonu až 95 W.
End-span + Mid-span, zpětně použitelný s 802.3af/at, Force režim (max. 60 W), Plug and Play, napájení DC 52–56 V.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Rozhraní: 2× 10G RJ-45 (1× data vstup, 1× PoE výstup (data + napájení)
Celkový napájecí výkon: max. 95 W, IEEE 802.3/802.3u/802.3ab/802.3bz/802.3af/802.3at/802.3bt
Zatížitelnost portu: až 95 W
Napájení: DC 52–56 V, max. 2,5 A
Provozní teplota: 0 až +50 °C
Rozměry: 94 × 70,3 × 26,2 mm
Hmotnost: 195 g
Ostatní download
Značka
Upřesnění typu :  POE
Výrobce :  PLANET Technology
Technické detaily
Norma :  802.3af
Norma :  802.3at
Norma :  802.3bt
Použití v exteriéru :  ne
Provedení :  samostatně stojící
Síťová rozhraní
Gigabit LAN :  ano
LAN :  ano
Počet PoE portů :  1
Rychlost portů :  10 Gb/s
Vstupy a výstupy
RJ-45 (počet) :  2
Napájení
Napájení zařízení :  externí adaptér
Fyzické vlastnosti
Barva :  modrá
Hmotnost (kg) :  0.195
Rozměry :  94 × 70,3 × 26,2 mm