CHIEFTEC BFX-450BS
Zdroj, SFX, 450W, aktivní PFC, 90mm ventilátor, 80PLUS Bronze, bulk
Neznámá dostupnost
Kód: CASZ66351 PN: BFX-450BS Záruka: 24 měs.
Výrobce: CHIEFTEC
 (Arena Electronic GmbH)
Koppersstr. 18, 40549 Düsseldorf, Německo
info@chieftec.eu
www.chieftec.eu
CHIEFTEC BFX-450BS Napájecí zdroj je osazen tichým 90 mm ventilátorem. Zdroj splňuje certifikaci 80PLUS Bronze. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Výkon: 450 W Velikost ventilátoru: 90 mm Certifikace: 80 PLUS Bronze Napájecí... více
Poslat známému
CHIEFTEC BFX-450BS
Napájecí zdroj je osazen tichým 90 mm ventilátorem. Zdroj splňuje certifikaci 80PLUS Bronze.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 450 W
Velikost ventilátoru: 90 mm
Certifikace: 80 PLUS Bronze
Rozměry: 125 x 100 x 64 mm
Značka
Upřesnění typu :  Zdroj PC
Výrobce :  CHIEFTEC
Chlazení
Rozměr ventilátoru (mm) :  90
Typ chlazení :  vzduchem
Napájení
Konektor ATX 24pin (počet) :  1
Konektor EPS 8pin (počet) :  1
Konektor Molex - HDD (počet) :  2
Konektor PCI Express 6+2pin (počet) :  2
Konektor SATA (počet) :  3
Max. výkon zdroje (W) :  450
Odpojitelné kabely (modulárnost) :  ne
Typ PFC :  aktivní
Fyzické vlastnosti
Barva :  stříbrná - černá
Hmotnost (kg) :  1.03
Rozměry :  125 × 100 × 64 mm