PLANET SGS-6310-48P6XR
Switch, L3, 48x RJ-45, 6x 10G SFP+, HW/IP stack, VSF/Cluster switch, PoE+ 802.3af/at 740W, AC+DC zdroj
Skladem K odeslání
Kód: NETPLA2438 PN: SGS-6310-48P6XR Záruka: 60 měs.
Výrobce: PLANET Technology
 (Planet Technology)
11F, No. 96, Minquan Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231, Taiwan (R.O.C.)
sales@planet.com.tw
www.planet.com.tw
PLANET SGS-6310-48P6XR Stohovatelný řízený L3 PoE switch, 48x RJ-45 10/100/1000 Base-T, 6x 10G SFP+ Base-SR/LR, 1x RJ-45 (RS-232) konzolový port, PoE+ injektory 802.3af/at s celkovým napájením do 740 W (370 pro AC napájení)... více
Poslat známému
PLANET SGS-6310-48P6XR
Stohovatelný řízený L3 PoE switch, 48x RJ-45 10/100/1000 Base-T, 6x 10G SFP+ Base-SR/LR, 1x RJ-45 (RS-232) konzolový port, PoE+ injektory 802.3af/at s celkovým napájením do 740 W (370 pro AC napájení).
Správa - konzole/Telnet/web/SNMP v1/v2c, podpora SSH v1/v2, TLS v1.2 a SNMP v3, kapacita 216 Gbps, směrování 160,7 Mpps, Rackmount 19" (1U), napájení AC 100-240 V (50/60 Hz) + DC 55 V (svorkovnice).
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Fyzické vlastnosti:
Paměť: 16k MAC adres, buffer 1,5 MB
Propustnost: sběrnice 216 Gbps, provozně 160,7 Mpps (64b)
Podpora přenosu: JumboFrame 9 KB
Verze IP protokolu: IPv4, IPv6
Provedení: rackmount 1U
Napájení: redundantní, zdroj AC 100-240 V (50/60 Hz) + DC 55 V, celkový příkon do 48 W (max. 830 W s PoE)
Ochrana: do 6 kV (thunder-proof)
Provozní teplota: 0 až +50 °C
Rozměry: 440 x 300 x 44 mm
Hmotnost: 5200 g
Funkce administrace:
Správa: konzole přes RJ-45, Telnet, Web, SNMP v1/v2c + podpora SSH v1/v2, TLS v1.2 a SNMP v3
Řízení přístupu: Protokol ACL založený na IP/MAC nebo času
L3 routing: ano, statické i dynamické směrování, RIPng, OSPFv3, VRRPv3
ACL filtr a bonding:
  • IP ACL, filtrace provozů dle IP adresy
  • MAC ACL, filtrace provozů dle MAC adresy
  • Time ACL, filtrace provozů dle času
    Podpora VLAN:
  • VLAN se značkami 802.1Q, až 4K VLAN skupin
  • 802.1ad Q-in-Q tunneling (stohování VLAN)
  • GVRP pro správu VLAN
  • Private VLAN Edge (PVE)
  • VLAN založené na protokolu
  • VLAN založená na MAC
  • VLAN s podsítí IP (subnet)
  • Spanning Tree Protocol:
  • protokol STP, protokol IEEE 802.1d Spanning Tree
  • protokol RSTP, protokol IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree
  • protokol MSTP, protokol IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree
  • podpora BPDU a root guard
  • Port mirroring: RX, TX, RX+TX, many to one, one to one
    Agregace linek: IEEE 802.3ad LACP/static trunk, 64 skupin s 8 porty na skupinu
    DHCP Snooping: ano (blokace cizích DHCP serverů)
    LLDP: ano (automatická detekce typu připojených zařízení)
    Diagnostika kabeláže: ano, SFP-DDM (Digital Diagnostic Monitor)
    PoE funkce:
    Celkový napájecí výkon: 740 W, PoE 802.3af, PoE+ 802.3at
    370 W (max.) AC
    740 W (max.) DC
    740 W (max.) AC + DC
    Počet injektorů: 48x až 30 W
    Typ napájení: End-span
    Pokročilé funkce:
  • automatická detekce napájeného zařízení (PD)
  • ochrana obvodů zabraňuje rušení napájení mezi porty
  • detekce klasifikace PD
  • integrovaný scheduler pro plánované vypnutí napájených koncových prvků
  • Ethernet kruhové topologie STP/RSTP/MSTP a ERPS
    Základní nastavení
    Datasheet (série SGS-6310)
    Ostatní download
    Značka
    Upřesnění typu :  Switch
    Výrobce :  PLANET Technology
    Technické detaily
    Bez ventilátorů (fanless) :  ne
    Homologace EN50155 :  ne
    IGMP :  ano
    Kapacita sběrnice (Gbps) :  216
    Management :  ano
    Norma :  802.3af
    Norma :  802.3at
    PoE vlastnosti :  inteligentní PoE
    PoE vlastnosti :  PD alive
    PoE vlastnosti :  Ping/watchdog
    PoE vlastnosti :  scheduler/plánovač
    PoE vstup :  ne
    PoE výstup :  802.3af/at
    PoE výstup (počet) :  48
    Použití v exteriéru :  ne
    Použití v interiéru :  ano
    Provozní teplota max. (°C) :  50
    Provozní teplota min. (°C) :  0
    Provedení :  rack
    Rychlost směrování (Mpps) :  160,7
    Stohovatelnost :  IP stack + Hardware stack
    Vrstva OSI :  L3 dynamic
    Displej a zobrazení
    Displej :  ne
    Síťová rozhraní
    Gigabit LAN :  ano
    LAN :  ano
    Počet PoE portů :  48
    Rychlost portů :  1 Gb/s + 10 Gb/s
    Vstupy a výstupy
    RJ-45 (počet) :  48
    SFP+ (počet) :  6
    Napájení
    Napájení zařízení :  redundantní
    Napájení zařízení :  interní zdroj
    Napájení zařízení :  duální
    Podpora PoE :  ano
    Vstupní napětí (V) :  55 (DC)
    Vstupní napětí (V) :  100 - 240 (AC)
    Fyzické vlastnosti
    Barva :  modrá
    Hmotnost (g) :  5200
    Rozměry :  440 × 300 × 44 mm