PLANET IGS-5225-8P4S-12V
Po objednání za 2 týdny
Kód: NETPLA2439 PN: IGS-5225-8P4S-12V Záruka: 60 měs.
Výrobce: PLANET Technology
 (Planet Technology)
11F, No. 96, Minquan Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231, Taiwan (R.O.C.)
sales@planet.com.tw
www.planet.com.tw
PLANET IGS-5225-8P4S-12V Administrovatelný IPv4/IPv6 přepínač s bezpečnostními funkcemi a podporou PoE+ 8x 802.3at/af (36 W/port max., budget až 240 W). 2x 1G SFP, 2x 2.5G SFP (1000/2500 Base-X, kompatibilní s 100 Base-X),... více
Poslat známému
PLANET IGS-5225-8P4S-12V
Administrovatelný IPv4/IPv6 přepínač s bezpečnostními funkcemi a podporou PoE+ 8x 802.3at/af (36 W/port max., budget až 240 W). 2x 1G SFP, 2x 2.5G SFP (1000/2500 Base-X, kompatibilní s 100 Base-X), 8x RJ-45 10/100/1000 Base-T, 1x RJ-45 sériový port (konzole RS-232)
Duální napájení v rozsahu DC 12-54 V, krytí IP30, hliníková skříň, pracovní teplota -40 až +75 °C, přepěťová ochrana ESD do 6 kV, DI/DO (2x digitální vstup, 2x digitální výstup), 1x alarm (napájení), montáž na DIN lištu nebo přímo na zeď.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Fyzické vlastnosti:
Porty: 8x GbE RJ-45, 2x 1G SFP, 2x 2.5G SFP, 1x RJ-45 sériový port konzole
Paměť: 8k MAC adres, buffer 4 Mb
Propustnost: sběrnice 30 Gbps, provozně 22,32 Mpps (64B)
Podpora přenosu: JumboFrame 9 kB
Verze IP protokolu: IPv4, IPv6
Provedení: DIN lišta, na zeď
Napájení: duální, redundantní, DC 12-54 V, příkon do 7,28 W bez PoE, max. 249 W (zdroj není součástí balení)
Ochrana: ESD do 6 kV DC
Provozní teplota: -40 až +75 °C, vlhkost do 95 %
Rozměry: 152 x 107,3 x 76,8 mm
Hmotnost: 1,128 kg
Funkce administrace:
Správa: konzole, Web, Telnet, SNMP v1/v2c + podpora SSH v2, TLS v1.2, SNMP v3
L3 statický routing: 32 pravidel, 8 VLAN rozhraní
ACL filtr a bonding:
  • IP ACL, filtrace provozů dle IP adresy a dalších příznaků
  • MAC ACL, filtrace provozů dle MAC adresy a dalších příznaků
  • ACL dle Ethertype/protokol/VLAN/DSCP/802.1p
    Podpora VLAN:
  • IEEE 802.1Q
  • až 4k VLAN skupin, až 4094 VLAN ID
  • Q-in-Q tunneling (802.1ad)
  • Private VLAN Edge (PVE)
  • Protocol-based VLAN
  • MAC-based VLAN
  • VLAN Translation
  • Voice VLAN
  • MVR (Multicast VLAN Registration)
  • GVRP
  • Spanning Tree Protocol:
  • protokol STP, protokol IEEE 802.1d Spanning Tree
  • protokol RSTP, protokol IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree
  • protokol MSTP, protokol IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree
  • Port mirroring: RX, TX, RX+TX, many to one
    Agregace linek: IEEE 802.3ad LACP/Static Trunk, 6 skupin po 4 portech na skupinu
    Multicast IGMP: IGMP v1/v2/v3, až 255 skupin, podpora režimu IGMP querier mode
    Autentizace připojených zařízení: IEEE 802.1x, Local/RADIUS, MAC + AAA RADIUS/TACACS+ klient
    DHCP Snooping: ano (blokace cizích DHCP serverů)
    LLDP: ano (automatická detekce typu připojených zařízení)
    Diagnostika kabeláže: ano (SFP-DDM - Digital Diagnostic Monitor)
    PoE funkce:
    Celkový napájecí výkon: max. 240 W (dle napájení), IEEE 802.3at/af
    60 W maximum (pro DC 12 V napájecí vstup)
    120 W maximum (pro DC 24 V napájecí vstup)
    240 W maximum (pro DC 48-54 V napájecí vstup)
    Napájení: DC 52-54 V (802.3at), max. 36 W/port; zpětně kompatibilní s 802.3af
    Počet injektorů: 8
    Typ napájení: End-span
    Pokročilé funkce:
  • PD Alive Check
  • automatická detekce napájeného zařízení
  • integrovaný scheduler pro plánované vypnutí napájených koncových prvků
  • monitorování a správa PoE
  • PoE Extend režim
  • Značka
    Upřesnění typu :  Switch
    Výrobce :  PLANET Technology
    Technické detaily
    Bez ventilátorů (fanless) :  ano
    Homologace EN50155 :  ne
    IGMP :  ano
    Kapacita sběrnice (Gbps) :  30
    Management :  ano
    Norma :  802.3at
    Norma :  802.3af
    Podpora MODBUS :  ano
    PoE vlastnosti :  PD alive
    PoE vlastnosti :  Extended
    PoE vlastnosti :  ICMP, plánovač
    PoE vlastnosti :  scheduler/plánovač
    PoE vlastnosti :  tepelná ochrana
    PoE vlastnosti :  inteligentní PoE
    PoE vstup :  ne
    PoE výstup :  802.3af/at
    PoE výstup (počet) :  8
    Použití v exteriéru :  ne
    Provozní teplota max. (°C) :  75
    Provozní teplota min. (°C) :  -40
    Provedení :  DIN lišta
    Rychlost směrování (Mpps) :  22,32
    Stohovatelnost :  ne
    Stupeň krytí :  IP30
    Vrstva OSI :  L3 static (L2+)
    Displej a zobrazení
    Displej :  ne
    Síťová rozhraní
    Gigabit LAN :  ano
    LAN :  ano
    Počet PoE portů :  8
    Rychlost portů :  1 Gb/s + 2,5 Gb/s
    Vstupy a výstupy
    Celkový počet portů :  12
    RJ-45 (počet) :  8
    Rozhraní :  LAN, WAN, SFP, DI/DO, konzole
    RS-232 port :  ne
    SFP (počet) :  4
    Napájení
    Napájení zařízení :  duální
    Napájení zařízení :  redundantní
    Podpora PoE :  ano
    Vstupní napětí (V) :  12 - 54 (DC)
    Fyzické vlastnosti
    Barva :  modrá - stříbrná
    Hmotnost (g) :  1128
    Rozměry :  152 × 107,3 × 76,8 mm