Neomounts WL40-550BL16
Držák, VESA, nástěnný, pro LCD a TV, úhlopříčka 40"–65", náklon, otáčení, plně pohyblivý, nosnost 40kg, černý
Po objednání za měsíc
Kód: PERNBN0028 PN: WL40-550BL16 Záruka: 60 měs.
Výrobce: NEOMOUNTS
 (Neomounts B.V.)
Wateringweg 62, 2031 EJ Haarlem, Nizozemsko
info@neomounts.com
www.neomounts.com
Neomounts WL40-550BL16 Plně pohyblivý nástěnný držák pro ploché obrazovky od 40" do 65" s maximální nosností 40 kg. Všestranná technologie naklápění a otáčení umožňuje vytvořit optimální pozorovací úhel. Pro dosažení... více
Poslat známému
Neomounts WL40-550BL16
Plně pohyblivý nástěnný držák pro ploché obrazovky od 40" do 65" s maximální nosností 40 kg. Všestranná technologie naklápění a otáčení umožňuje vytvořit optimální pozorovací úhel. Pro dosažení ideální instalace lze držák vyrovnat do vodorovné polohy. Držák má hloubku 5,3 až 49 cm a je vhodný pro obrazovky, které odpovídají vzoru otvorů VESA 100 × 100 až 600 × 400 mm.
  • Praktický systém Easy-release (jednoduché připevnění/uvolnění)
  • Systém pro vedení kabelů
  • Kompatibilní s VESA standardem až do 600 × 400 mm
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Velikost obrazovky: 40"–65"
Maximální nosnost: 40 kg
Vzdálenost obrazovky od zdi: 53–490 mm
Rozměry VESA: 100 × 100, 100 × 150, 100 × 200, 120 × 120, 200 × 100, 200 × 200, 200 × 300, 200 × 400, 300 × 200, 300 × 300, 400 × 200, 400 × 300, 400 × 400, 440 × 400, 600 × 200, 600 × 300, 600 × 400 mm
Náklon: -2° až +12°
Úhel otáčení: -45° až +45°
Materiál: ocel
Barva: černá
Značka
Upřesnění typu :  Držák
Výrobce :  NEOMOUNTS
Kompatibilita
Max. velikost monitoru (palce) :  65
Min. velikost monitoru (palce) :  40
Základní vlastnosti
Max. počet monitorů :  1
Displej a zobrazení
Úhlopříčka (palce) :  65
Použití a určení
Druh příslušenství :  držák
Určení (montáž) :  na zeď
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Konstrukce :  s náklonem
Konstrukce :  otočný
Konstrukce :  kloubový
Nosnost (kg) :  40
Rozměry :  660 × 436 × 53 mm