Neomounts FPMA-C200
Držák, VESA, stropní, pro monitor, úhlopříčka 10"-40", náklon 180°, otáčení 180°, rotace 360°, nosnost 20kg, stříbrný
Po objednání za měsíc
Kód: PERNBN5010 PN: FPMA-C200 Záruka: 60 měs.
www.neomounts.com
Neomounts FPMA-C200 Flexibilní stropní VESA držák pro plochý LCD monitor o velikosti 10" až 40" a hmotnosti do 20 kg. Univerzální technologie naklápění, otáčení a rotace umožňuje optimální nastavení. Držák je manuálně... více
Poslat známému
Neomounts FPMA-C200
Flexibilní stropní VESA držák pro plochý LCD monitor o velikosti 10" až 40" a hmotnosti do 20 kg. Univerzální technologie naklápění, otáčení a rotace umožňuje optimální nastavení. Držák je manuálně výškově nastavitelný v rozmezí od 64 do 104 cm a je vhodný pro obrazovky nebo televize, které splňují vzor otvorů VESA 75 × 75 až 200 × 200 mm. Veškerý instalační materiál je součástí výrobku.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Velikost obrazovky: 10" - 40"
Nosnost: 20 kg
Materiál: ocel
Nastavení výšky: 64 až 104 cm
Náklon: -90° až +90°
Otáčení: 180°
Rotace: 360°
Rozměry VESA: 75 × 75 mm, 100 × 100 mm, 100 × 200 mm, 200 × 100 mm, 200 × 200 mm