Neomounts FPMA-HAW100HC
Držák, VESA, nástěnný, pro lékařské monitory, úhlopříčka 10"-32", 3 otočné body, náklon 55°, otáčení 370°, nosnost 12kg, hliník, bílý
Po objednání za měsíc
Kód: PERNBN7205 PN: FPMA-HAW100HC Záruka: 60 měs.
Výrobce: NEOMOUNTS
 (Neomounts B.V.)
Wateringweg 62, 2031 EJ Haarlem, Nizozemsko
info@neomounts.com
www.neomounts.com
Neomounts FPMA-HAW100HC Naklápěcí a otočný nástěnný držák pro lékařské obrazovky s úhlopříčkou od 10" do 32" a hmotností do 12 kg. Kompatibilní s obrazovkami se vzorem otvorů VESA 75 × 75 a 100 × 100 mm. Všestranná... více
Poslat známému
Neomounts FPMA-HAW100HC
Naklápěcí a otočný nástěnný držák pro lékařské obrazovky s úhlopříčkou od 10" do 32" a hmotností do 12 kg. Kompatibilní s obrazovkami se vzorem otvorů VESA 75 × 75 a 100 × 100 mm.
  • Všestranná technologie naklápění (55°) a otáčení (370°), k tomu napomůžou i 3 otočné body
  • Výškově a hloubkově nastavitelný pomocí plynové pružiny
  • Systém vedení kabelů
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Velikost obrazovky: 10"–32"
Nosnost: 12 kg
Nastavení výšky: 0 až 170 cm
Nastavení hloubky: 0 až 187 cm
Náklon: 55°
Otáčení: 370°
Otočné body: 3
Rozměry VESA: 75 × 75, 100 × 100 mm