Neomounts NMPRO-C32
Držák, VESA, stropní, pro LCD a TV, úhlopříčka 32"–65", nosnost 6× 30kg, černý
Po objednání za měsíc
Kód: PERNPR0003 PN: NMPRO-C32 Záruka: 60 měs.
Výrobce: NEOMOUNTS
 (Neomounts B.V.)
Wateringweg 62, 2031 EJ Haarlem, Nizozemsko
info@neomounts.com
www.neomounts.com
Neomounts NMPRO-C32 Stropní VESA držák pro 6 plochých monitorů či TV s úhlopříčkou od 32 do 65" a hmotností až 6× 30 kg. Držák je vhodný pro obrazovky, které splňují vzor otvorů VESA 100 × 100 až 600 × 400 mm. Stropní... více
Poslat známému
Neomounts NMPRO-C32
Stropní VESA držák pro 6 plochých monitorů či TV s úhlopříčkou od 32 do 65" a hmotností až 6× 30 kg. Držák je vhodný pro obrazovky, které splňují vzor otvorů VESA 100 × 100 až 600 × 400 mm.
  • Stropní držák pro 6 plochých obrazovek 32–65"
  • Kompatibilní s VESA 100 × 100 až 400 × 400 mm (65")
  • Kompatibilní s VESA 100 × 100 až 600 × 400 mm (55")
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Velikost obrazovky: 32–65"
Maximální nosnost: 6× 30 kg
Rozměry VESA: 100 × 100, 100 × 150, 100 × 200, 200 × 100, 200 × 200, 200 × 300, 200 × 400, 300 × 100, 300 × 200, 300 × 300, 400 × 200, 400 × 300, 400 × 400, 400 × 600, 440 × 400, 500 × 400, 600 × 200, 600 × 300, 600 × 400 mm