LED televizor nabízí úhlopříčku 32" a HD rozlišení 1366 × 768 obrazových bodů. Pro příjem televizního vysílání je připraven DVB-T2/S2/C tuner s podporou dekódování H.265/ HEVC. Pro přehrávání multimédií je možné využít USB port a o zvuk se starají integrované reproduktory s celkovým výkonem 10 W. K dispozici je také hotelový mód, který neumožňuje změnu nastavení bez přístupového kódu.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Úhlopříčka: 32"
Poměr stran: 16 : 9
Rozlišení: 1366 × 768 px
Zvukový výkon: 2× 5 W
Přijímač: DVB-T2/S2/C
Barva: černá
| Značka | |
| Upřesnění typu : | Televize bez PVR |
| Výrobce : | STRONG |
| Displej a zobrazení | |
| Poměr stran : | 16 : 9 |
| Rozlišení (bodů) : | 1366 × 768 |
| Úhlopříčka (palce) : | 32 |
| Zobrazovací frekvence (Hz) : | 60 |
| Kamera | |
| Webkamera : | ne |
| Tuner | |
| Hybridní analogový tuner : | ne |
| Podpora H.265/HEVC : | ano |
| Tuner : | DVB-S2 |
| Tuner : | DVB-T2 |
| Tuner : | DVB-C |
| Reproduktory | |
| Vestavěné reproduktory : | ano |
| Výkon reproduktorů celkový (W) : | 10 |
| Vstupy a výstupy | |
| Bezdrátové připojení : | ne |
| HDMI (počet) : | 2 |
| SPDIF optický (počet) : | 1 |
| Sluchátkový výstup (počet) : | 1 |
| USB 2.0 (počet) : | 1 |
| Čtečka karet | |
| Čtečka paměťových karet : | ne |
| Napájení | |
| Energetická třída : | E |
| Pohotovostní spotřeba (W) : | 0,5 |
| Spotřeba (W) : | 55 |
| Spotřeba max. (W) : | 55 |
| Podpora | |
| Podpora 3D : | ne |
| Podpora DLNA : | ne |
| Podpora PIP : | ne |
| Funkce | |
| HbbTV : | ne |
| Internetový prohlížeč : | ne |
| Nahrávání na disk – PVR : | ne |
| Typ televize : | Klasická TV |
| Fyzické vlastnosti | |
| Barva : | černá |
| Hmotnost (kg) : | 3.7 |
| Rozměry : | 732,5 × 480,2 × 180,2 mm |