Nedis LBDE27G125GD
LED žárovka, retro, E27, G125, 220V, 3,8W, extra teplá bílá, 250lm, 2100K, stmívatelná, zlatá
Skladem K odeslání
Kód: OSVNED1119 PN: LBDE27G125GD Záruka: 24 měs.
Výrobce: NEDIS
 (NEDIS BV)
Reitscheweg 1-7, 5232 BX ´s-Hertogenbosch, Nizozemsko
info@nedis.nl
www.nedis.com
Nedis LBDE27G125GD Dekorativní stmívatelná LED žárovka v retro stylu o výkonu 3,8 W pro patici E27 ušetří energie a plně nahradí klasickou žárovku s výkonem 26 W. Vyzařuje extra teplé bílé světlo o barevné teplotě 2100 K. ... více
Poslat známému
Nedis LBDE27G125GD
Dekorativní stmívatelná LED žárovka v retro stylu o výkonu 3,8 W pro patici E27 ušetří energie a plně nahradí klasickou žárovku s výkonem 26 W. Vyzařuje extra teplé bílé světlo o barevné teplotě 2100 K.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Patice: E27
Příkon: 3,8 W
Svítivost: 250 lm
Barva světla: extra teplá bílá
Barevná teplota: 2100 K
Životnost: 15 000 hodin
Vstupní napětí: 220–240 V
Úhel světelného paprsku: 320°
Energetická třída (EEI): G
Značka
Upřesnění typu :  LED žárovka
Výrobce :  NEDIS
Technické detaily
Použití v exteriéru :  ne
Stmívatelnost :  ano
Zdroj světla
Barva světla :  teplá bílá
Patice žárovky :  E27
Svítívost (lm) :  250
Technologie zdroje světla :  LED
Výkon zdroje světla (W) :  3.8
Ovládání
Dálkový ovladač :  ne
Napájení
Energetická třída :  G
Fyzické vlastnosti
Barva :  zlatá
Hmotnost (g) :  95
Rozměry :  173 × 125 × 125 mm