Herní monitor ASRock Phantom Gaming PG27QFT2A, který neodmítne žádnou výzvu. Na ploše o velikosti 27" si dopřejete plynulý obraz a vykreslení dynamických objektů bez rozmazání. Disponuje vysokou obnovovací frekvencí 180 Hz a 1ms dobou odezvy, díky čemuž eliminuje rozmazání a zpoždění během jakéhokoli pohybu.
Díky tomu není třeba schovávat anténu pod stolem, což značně omezuje kvalitu připojení. Samozřejmostí je také patřičná herní konektivita, která zahrnuje dvojici portů HDMI 2.0 pro připojení herní konzole, DisplayPort nebo 3,5mm jack pro sluchátka. Nechybí ani integrované reproduktory nebo ergonomický stojan pro nastavení výšky či náklonu.
Herní LED monitor s úhlopříčkou 27" a rozlišením 2560 × 1440 obrazových bodů nabízí kontrastní poměr 1000 : 1, jas 400 cd/m2 a dobu odezvy 1 ms. Obnovovací frekvence 180 Hz spolu s podporou technologií AMD FreeSync a VESA DisplayHDR 400 nabízí intenzivní akci bez trhání, zadrhávání nebo rozmazávání obrazu při pohybu. Použitím technologie IPS je dosaženo širokých pozorovacích úhlů 178° horizontálně i vertikálně. Monitor je vybaven i vestavěnou Wi-Fi anténou, kterou pouze připojíte k počítači dodanými kabely a můžete si užívat hraní bez latence. Zajisté potěší také stereo reproduktory s celkovým výkonem 4 W, výškově nastavitelný stojan či možnost nastavení náklonu a otočení monitoru.
Součástí balení jsou anténní kabely Wi-Fi, kabel HDMI, DisplayPort a ochranný návlek na kabely.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: IPS
Úhlopříčka: 27"
Poměr stran: 16 : 9
Rozlišení: 2560 × 1440
Kontrastní poměr: 1000 : 1
Doba odezvy: 1 ms
Rozhraní: 2× HDMI, 1× DisplayPort, 1× sluchátkový výstup
Barva: černá
| Značka | |
| Upřesnění typu : | Monitor |
| Výrobce : | ASROCK |
| Displej a zobrazení | |
| Doba odezvy (ms) : | 1 |
| Dotykový displej : | ne |
| Jas (cd/m2) : | 400 |
| Kontrast : | 1 000 : 1 |
| Poměr stran : | 16 : 9 |
| Povrch displeje : | matný |
| Pozorovací úhly (H/V (°)) : | 178/178 |
| Rozlišení (bodů) : | 2560 × 1440 |
| Synchronizace obrazu : | FreeSync |
| Typ panelu : | IPS |
| Úhlopříčka (palce) : | 27 |
| Velikost bodu (mm) : | 0,2331 |
| Zobrazovací frekvence (Hz) : | 180 |
| Multimédia | |
| Integrovaný tuner : | ne |
| Vestavěné reproduktory : | ano |
| Kamera | |
| Webkamera přední : | ne |
| Vstupy a výstupy | |
| DisplayPort (počet) : | 1 |
| HDMI (počet) : | 2 |
| Sluchátkový výstup (počet) : | 1 |
| USB Hub : | ne |
| Napájení | |
| Energetická třída : | F |
| Pohotovostní spotřeba (W) : | 0,5 |
| Spotřeba (W) : | 55 |
| Použití a určení | |
| Domácnost : | ano |
| Filmy : | ano |
| Grafika : | ne |
| Kancelář : | ano |
| Televize : | ne |
| Podpora | |
| Podpora 3D : | ne |
| Podpora PIP : | ne |
| Fyzické vlastnosti | |
| Barva : | černá |
| Zakřivený : | ne |
| Hmotnost (kg) : | 7.7 |
| Rozměry : | 614 × 542 × 258 mm |