Nedis WDCHAQ15W110BK
Nabíječka, bezdrátová, 3v1 (smartphone, hodinky, sluchátka), LED indikace provozu, 15W, USB-C, černá
Po objednání za týden
Kód: NABNED1009 PN: WDCHAQ15W110BK Záruka: 24 měs.
Výrobce: NEDIS
 (NEDIS BV)
Reitscheweg 1-7, 5232 BX ´s-Hertogenbosch, Nizozemsko
info@nedis.nl
www.nedis.com
Nedis WDCHAQ15W110BK Bezdrátová nabíjecí stanice 3 v 1 poslouží jako praktický stojánek a zároveň spolehlivě dobije váš telefon, hodinky Apple či Samsung nebo sluchátka do uší TWS výkonem až 15 W. Díky technice nabíjení se... více
Poslat známému
Nedis WDCHAQ15W110BK
Bezdrátová nabíjecí stanice 3 v 1 poslouží jako praktický stojánek a zároveň spolehlivě dobije váš telefon, hodinky Apple či Samsung nebo sluchátka do uší TWS výkonem až 15 W. Díky technice nabíjení se dvěma cívkami dokáže bez problémů nabíjet i flipové smartphony. Samozřejmostí je LED indikace probíhajícího nabíjení. Stabilní umístění je zaručeno měkkými gumovými nožičkami, které zajišťují, že zůstane bezpečně na svém místě. Samotnou stanici můžete nabíjet pomocí přiloženého kabelu USB-A na USB-C.
Součástí balení je USB-C na USB-C/USB kabel o délce 1 m.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Vstup: 5 V/ 3 A, 9 V/ 1,67 A
Výstupní výkon: max. 15 W
Konektor: USB-C
Délka kabelu: 1 m
Rozměry: 130 × 75 × 27 mm
Barva: černá
Značka
Upřesnění typu :  USB nabíječka
Výrobce :  NEDIS
Vstupy a výstupy
USB Typ C (počet) :  1
Napájení
Max. výkon zdroje (W) :  15
Napájecí napětí (V) :  5
Napájecí napětí (V) :  9
Použití a určení
Typ nabíječky :  do sítě
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Hmotnost (g) :  242
Rozměry :  130 × 75 × 27 mm