CHIEFTEC APB-400B8 400W
Zdroj, ATX, 400W, aktivní PFC, 120mm ventilátor, 80PLUS, bulk
Akce
Skladem K odeslání
Kód: CASZ6650 PN: APB-400B8 Záruka: 36 měs.
Výrobce: CHIEFTEC
 (Arena Electronic GmbH)
Koppersstr. 18, 40549 Düsseldorf, Německo
info@chieftec.eu
www.chieftec.eu
CHIEFTEC APB-400B8 400 W Napájecí zdroj je osazen tichým 120 mm velkým ventilátorem. Účinnost zdroje je až 80 %, splňuje certifikaci 80 PLUS. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Výkon: 400 W Velikost ventilátoru: 120 mm ... více
Poslat známému
CHIEFTEC APB-400B8 400 W
Napájecí zdroj je osazen tichým 120 mm velkým ventilátorem. Účinnost zdroje je až 80 %, splňuje certifikaci 80 PLUS.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 400 W
Velikost ventilátoru: 120 mm
Certifikace: 80 PLUS
Napájecí konektory: 1× ATX 20+4pin, 1× EPS 4+4pin, 1× PCIe 6+2pin, 3× SATA, 2× molex, 1× floppy
Rozměry: 150 × 140 × 87 mm
Značka
Upřesnění typu :  Zdroj PC
Výrobce :  CHIEFTEC
Technické detaily
Verze standardu ATX :  2.3
Chlazení
Rozměr ventilátoru (mm) :  120
Typ chlazení :  vzduchem
Napájení
Konektor ATX 24pin (počet) :  1
Konektor EPS 8pin (počet) :  1
Konektor Molex - HDD (počet) :  2
Konektor PCI Express 6+2pin (počet) :  1
Konektor SATA (počet) :  3
Max. výkon zdroje (W) :  400
Odpojitelné kabely (modulárnost) :  ne
Typ PFC :  aktivní
Fyzické vlastnosti
Barva :  šedá
Hmotnost (kg) :  1.17
Rozměry :  150 × 140 × 87 mm