Elegantní monitor Dahua LM27-A201Y vhodný pro kancelářské práce, pro domácí PC sestavy nebo vzdělávání. Nabízí displej s úhlopříčkou 27", na kterém přehledně zobrazíte tabulky, aplikace nebo internetová okna. Full HD obraz je jasný, ostrý, vhodný jak pro sledování dokumentů, tak filmů a videí. Navíc díky širokým pozorovacím úhlům umožní konzumovat obsah ze všech stran bez zkreslení.
Monitor Dahua LM27-A201Y s obnovovací frekvenci 100 Hz podpoří plynulé zobrazení pohybu a dynamických objektů. Ultra tenký rámeček se postará o moderní vzhled a poskytne více prostoru pro samotný obraz. Z hlediska konektivity je tento model vybaven konektory HDMI a VGA, díky čemuž je kompatibilní s novými i staršími systémy.
LED monitor s úhlopříčkou 27" nabízející Full HD rozlišení 1920 × 1080 obrazových bodů s poměrem stran 16 : 9. Disponuje kontrastním poměrem 1000 : 1, jasem 250 cd/m2, dobou odezvy 5 ms a obnovovací frekvencí 100 Hz. Díky technologii IPS nabídne široké pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně. Mezi přednosti dále patří ultra úzký rámeček a elegantní vzhled. Je vhodný i pro instalaci na stěnu díky standardu VESA 75 × 75 mm.
Součástí balení je HDMI kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: IPS
Úhlopříčka: 27"
Poměr stran: 16 : 9
Rozlišení: 1920 × 1080 px
Kontrastní poměr: 1000 : 1
Doba odezvy: 5 ms
Rozhraní: 1× HDMI, 1× VGA
Barva: černá
| Značka | |
| Upřesnění typu : | Monitor |
| Výrobce : | DAHUA Consumer |
| Displej a zobrazení | |
| Doba odezvy (ms) : | 5 |
| Dotykový displej : | ne |
| Jas (cd/m2) : | 250 |
| Kontrast : | 1 000 : 1 |
| Poměr stran : | 16 : 9 |
| Povrch displeje : | matný |
| Pozorovací úhly (H/V (°)) : | 178/178 |
| Rozlišení (bodů) : | 1920 × 1080 |
| Typ panelu : | IPS |
| Úhlopříčka (palce) : | 27 |
| Zobrazovací frekvence (Hz) : | 100 |
| Multimédia | |
| Integrovaný tuner : | ne |
| Vestavěné reproduktory : | ne |
| Kamera | |
| Webkamera přední : | ne |
| Vstupy a výstupy | |
| HDMI (počet) : | 1 |
| USB Hub : | ne |
| VGA (počet) : | 1 |
| Napájení | |
| Energetická třída : | E |
| Pohotovostní spotřeba (W) : | 0,5 |
| Spotřeba (W) : | 36 |
| Použití a určení | |
| Domácnost : | ano |
| Filmy : | ano |
| Grafika : | ne |
| Kancelář : | ano |
| Televize : | ne |
| Podpora | |
| Podpora 3D : | ne |
| Podpora PIP : | ne |
| Fyzické vlastnosti | |
| Barva : | černá |
| Zakřivený : | ne |
| Hmotnost (kg) : | 3.92 |
| Rozměry : | 614,1 × 363 × 51,1 mm |