PLANET IGS-4215-24T4X
Switch, průmyslový, 24× GbE RJ-45, 4× 10Gb SFP+, 9–48V DC, 24V AC, IP30, -40 až +75°C, fanless, L2/L4, management
Skladem K odeslání
Kód: NETPLA2675 PN: IGS-4215-24T4X Záruka: 60 měs.
Výrobce: PLANET Technology
 (Planet Technology)
11F, No. 96, Minquan Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231, Taiwan (R.O.C.)
sales@planet.com.tw
www.planet.com.tw
Poslat známému
PLANET IGS-4215-24T4X
Switch nabízí pokročilé Layer 2+ funkce s podporou IPv4/IPv6 dual-stack a základní Layer 3 statické směrování pro komunikaci mezi VLAN sítěmi. Redundantní napájení 9–48 V DC nebo 24 V AC s ochranou proti přepólování a kapacita sběrnice 128 Gbps zajišťují maximální dostupnost a výkon. Pro kritické aplikace je k dispozici ITU-T G.8032 ERPS ring technologie s obnovou pod 450 ms a pokročilé zabezpečení včetně SSHv2, TLSv1.3, DHCP Snooping a Dynamic ARP Inspection.
klicove vlastnosti
  • Redundantní napájení 9–48 V DC nebo 24 V AC s ochranou proti přepólování a fault alarm výstupem pro externí signalizaci
  • Digitální vstup/výstup (2× DI, 2× DO) pro integraci s externími senzory a alarmovými systémy
  • Robustní ochrana s ESD ± 6 kV DC kontaktní výboj, ± 8 kV DC vzdušný výboj a ± 4 kV surge imunita
Průmyslové provedení a instalace
Digital I/O a externí alarm
Svorkovnice na horním panelu poskytuje 2× digitální vstup (DI) pro detekci stavu externích zařízení (např. dveřní senzory) a 2× digitální výstup (DO) pro signalizaci událostí jako link down, link up nebo výpadek napájení. Relé výstup pro alarm selhání napájení má kapacitu 1 A při 24 V AC. Digitální vstupy pracují v rozsahu -24 V až +24 V s proudovým odběrem max. 10 mA, výstupy typu open collector zvládají až 100 mA při 24 V DC.
Redundantní napájení a alarm
Switch podporuje redundantní napájecí vstupy prostřednictvím odnímatelné 6pinové svorkovnice (Pin 1/2 pro Power 1, Pin 5/6 pro Power 2). Napájení je možné z 9–48 V DC s maximálním odběrem 3 A nebo 24 V AC s odběrem 2 A. Při plném zatížení dosahuje spotřeba max. 20,25 W (DC) nebo 18 W (AC). Pin 3/4 slouží pro fault alarm relé výstup.
Layer 2 a Layer 3 funkce
Pokročilé QoS a multicast
Zabezpečení a ACL
SFP-DDM diagnostika
Management a monitoring
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Konzole: 1× USB-C (RS-232, 115200,8,N,1)
Kapacita: 128 Gbps non-blocking
Propustnost: 95,23 Mpps při 64B rámcích
MAC tabulka: 16K záznamů
Jumbo frame: 12 KB
VLAN: až 256 skupin z 4094 VLAN ID, IEEE 802.1Q, Q-in-Q (802.1ad)
Spanning Tree: STP/RSTP/MSTP (IEEE 802.1D/w/s), BPDU Guard
Link agregace: IEEE 802.3ad LACP, 8 trunk skupin, až 8 portů/trunk
ERPS: ITU-T G.8032, obnova < 450 ms
Layer 3 routing: IPv4/IPv6 statické směrování, max. 32 tras, 64 VLAN rozhraní
QoS: 8 prioritních front, IEEE 802.1p, DSCP/IP precedence, WRR
Multicast: IGMP snooping v2/v3, MLD snooping v1/v2, až 256 skupin
ACL: IPv4/IPv6 IP-based/MAC-based, max. 256 entries
Digital I/O: 2× DI (-24 V až +24 V, 10 mA max.), 2× DO (open collector, 24 V DC, 100 mA max.)
Napájení: 9–48 V DC 3 A max. nebo 24 V AC 2 A max., redundantní vstupy s ochranou proti přepólování
Spotřeba: max. 20,25 W (DC plné zatížení), max. 18 W (AC plné zatížení)
ESD ochrana: ± 6 kV DC kontaktní výboj, ± 8 kV DC vzdušný výboj
Surge imunita: ± 4 kV
Provozní teplota: -40 až +75 °C
Vlhkost: 5 až 95 % (nekondenzující)
Pouzdro: IP30 hliníkové, fanless
Montáž: DIN lišta, na stěnu
Rozměry: 152 × 135 × 96 mm
Hmotnost: 1853 g
Certifikace: FCC Part 15 Class A, CE, IEC 60068-2-32/27/6
vlastnosti
vlastnosti
Značka
Upřesnění typu :  Switch
Výrobce :  PLANET Technology
Technické detaily
Bez ventilátorů (fanless) :  ano
Homologace EN50155 :  ne
Kapacita sběrnice (Gbps) :  128
Management :  ano
PoE vstup :  ne
PoE výstup :  ne
Použití v exteriéru :  ne
Provozní teplota max. (°C) :  75
Provozní teplota min. (°C) :  -40
Provedení :  na zeď
Provedení :  DIN lišta
Rychlost směrování (Mpps) :  95,23
Stohovatelnost :  ne
Stupeň krytí :  IP30
Vrstva OSI :  L2+L4
Displej a zobrazení
Displej :  ne
Síťová rozhraní
Gigabit LAN :  ano
LAN :  ano
Rychlost portů :  1 Gb/s + 10 Gb/s
Vstupy a výstupy
Celkový počet portů :  28
RJ-45 (počet) :  24
RS-232 port :  ne
SFP+ (počet) :  4
Čtečka karet
Podpora microSD karet :  ne
Napájení
Napájení zařízení :  redundantní
Podpora PoE :  ne
Vstupní napětí (V) :  24 (AC)
Vstupní napětí (V) :  9 - 48 (DC)
Fyzické vlastnosti
Barva :  modrá
Hmotnost (g) :  1853
Rozměry :  152 × 135 × 86 mm