PLANET DCS-PWR350-ACHDC
Zdroj, pro PLANET DCS-7342-24X6C, 350W, AC 100–240V
Po objednání za 3 týdny
Kód: NETPLA2679 PN: DCS-PWR350-ACHDC Záruka: 38 měs.
Výrobce:
 (Planet Technology)
11F, No. 96, Minquan Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231, Taiwan (R.O.C.)
sales@planet.com.tw
www.planet.com.tw
PLANET DCS-PWR350-ACHDC Napájecí zdroj o výkonu 350 W pro switch DCS-7342-24X6C, 100–240 V AC. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Kompatibilita: PLANET DCS-7342-24X6C Napájení: 100–240 V AC Výkon: 350 W
Poslat známému
PLANET DCS-PWR350-ACHDC
Napájecí zdroj o výkonu 350 W pro switch DCS-7342-24X6C, 100–240 V AC.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Kompatibilita: PLANET DCS-7342-24X6C
Napájení: 100–240 V AC
Výkon: 350 W