Hikvision ADS-26FSG-12 12018EPG
Napájecí adaptér, 18W, originální, pro kamery HiWatch/HiLook s 12V DC, napětí 12V, proud 1,5A
Bude skladem 26.6.2026
Kód: KIPHIK1193 PN: 101700696 Záruka: 36 měs.
Výrobce: Hikvision
 (Hikvision Europe B.V)
Dirk Storklaan 3, 2132PX, Hoofddorp, Nizozemsko
support.eu@hikvision.com
www.hikvision.com
Hikvision ADS-26FSG-12 12018EPG Originální napájecí adaptér s výkonem 18 W a výstupem 12 V (max. 1,5 A). Tento adaptér doporučujeme pro použití s Hikvision HiWatch/HiLook kamerami s 12V DC napájením. ZÁKLADNÍ... více
Poslat známému
Originální napájecí adaptér s výkonem 18 W a výstupem 12 V (max. 1,5 A).
Tento adaptér doporučujeme pro použití s Hikvision HiWatch/HiLook kamerami s 12V DC napájením.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Vstupní napětí: 100–240 V
Výstupní napětí: 12 V
Výstupní proud: max. 1,5 A
Výkon: 18 W
Značka
Upřesnění typu :  Univerzální nabíječka
Výrobce :  Hikvision
Technické detaily
Provedení :  adaptér (zalitý plast)
Vstupy a výstupy
Počet výstupů :  1
Napájení
Celkový výstupní proud (A) :  1,5
Regulace výstupního napětí :  ne
Výstupní napětí :  12V DC