Solarix Patch panel SX24-6-UTP-BK
Patch panel, 24 x RJ45 Cat6 UTP, 350 MHz, černý, 1U
Po objednání za 3 dny
Kód: ACNET18551 PN: 24200024
Výrobce: SOLARIX
 (Intelek LTD)
Ericha Roučky 1291/4, 627 00 Brno, Česká republika
info@solarix.info
www.solarix.info
Solarix SX24-6-UTP-BK Nestíněný patch panel nabízí 24 portů. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Kompatibilita: 19" rack Počet pozic: 24 Výška: 1U Barva: černá
Poslat známému
Solarix SX24-6-UTP-BK
Nestíněný patch panel nabízí 24 portů.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Kompatibilita: 19" rack
Počet pozic: 24
Výška: 1U
Barva: černá
Značka
Upřesnění typu :  Panel
Výrobce :  SOLARIX
Technické detaily
Provedení :  osazený
Použití a určení
Druh příslušenství :  patch panel
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Velikost :  19"